Serwis ogumienia

Proponujemy szybkie i bezproblemowe usługi wymiany opon. Nasz serwis samochodowy dostosowuje się do potrzeb klienta, więc można się z nami umówić na dokładny termin, w przypadku wymiany opon letnich czy zimowych, by każdy był zadowolony z naszych usług.

Nasze usługi to profesjonalizm w każdym calu. Prowadzimy współpracę z najbardziej prestiżowymi producentami opon, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadamy dostęp do wielu modeli i rozmiarów, więc każdy kierowca znajdzie dla swojego samochodu odpowiednie ogumienie. Tego rodzaju opony gwarantują bezpieczeństwo i komfort w czasie każdej podróży. Dodatkowo skracają drogę hamowania i mają znacznie lepszą przyczepność, więc kierowca i jego pasażerowie mogą się skupić wyłącznie na swoim wyjeździe. Oprócz tego wysokiej klasy opony samochodowe, jakie można u nas znaleźć, są znacznie bardziej trwałe, więc jest to również ekonomiczne rozwiązanie.

W naszym serwisie dostępne są również usługi wulkanizacyjne i inne związane z ogumieniem, diagnostyką, naprawą i wymianą. Zawsze staramy się spełnić wszelkie wymagania naszych klientów, dlatego warto zdecydować się na usługi naszej firmy. Każda naprawa czy wymiana opon w naszym wykonaniu to gwarancja wysokiej jakości, solidności i przede wszystkim bezpieczeństwo. Dlatego zachęcamy do kontaktu i wizyty w naszym serwisie samochodowym, a na pewno będą Państwo zadowoleni z naszych profesjonalnie świadczonych usług.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Wzrost konkurencyjności Firmy Mega-Met poprzez rozszerzenie oferty o obtaczanie zestawów kołowych w wagonach kolejowych oraz o serwis samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich typów i marek. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Nazwa Beneficjenta: Mega-Met Sp. z o.o. Wartość projektu: 1 581 628,00 zł. Wartość dofinansowania: 749 931,04 zł

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie  www.rpo.slaskie.pl

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzebyWzrost konkurencyjności Firmy Mega-Met poprzez rozszerzenie oferty o obtaczanie zestawów kołowych w wagonach kolejowych oraz o serwis samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich typów i marek. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.Nazwa Beneficjenta: Mega-Met Sp. z o.o. Wartość projektu: 1 581 628,00 zł. Wartość dofinansowania: 749 931,04 złInformacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie  www.rpo.slaskie.pl

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice