Elektryka

Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami służącymi do diagnostyki w zakresie elektryki samochodowej. Dzięki takim mechanizmom możliwe jest sprawdzenie nie tylko samych usterek, ale także ustalenie ich źródła i podjęcie prac naprawczych. Warto, zatem odwiedzić nasz warsztat, a na pewno każdy samochód wyjedzie stąd w pełni sprawny.

W naszym serwisie elektryka samochodowa to przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług. Rozpoznajemy wszelkie błędy sterownika i je naprawiamy. Dodatkowo możliwe jest chociażby monitorowanie pracy układu elektrycznego, przeprowadzenie różnorodnych testów i sprawdzenie sprawności komputera w samochodzie. Te wszystkie czynności mają na celu ustalenie problemów i usterek oraz ich wyeliminowanie.

Elektryka samochodowa w serwisie to również takie mechanizmy jak centralny zamek, elektryczne szyby, fotele czy lusterka. Jak w przypadku wszystkich elektronicznych elementów tutaj również mogą pojawić się usterki. Warto od razu zgłosić się do warsztatu, by sprawdzić kompleksowo, z jakimi problemami mamy do czynienia w przypadku swojego samochodu, a wtedy można uniknąć poważniejszych i bardziej kosztownych napraw.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie naprawy i diagnostyki elektryki samochodowej. W naszym warsztacie korzystamy z wysokiej jakości urządzeń pomiarowo-diagnostycznych, dzięki czemu wszyscy nasi klienci są zadowoleni z usług świadczonych przez nasz serwis samochodowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tym zakresie oraz do kontaktu.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Wzrost konkurencyjności Firmy Mega-Met poprzez rozszerzenie oferty o obtaczanie zestawów kołowych w wagonach kolejowych oraz o serwis samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich typów i marek. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Nazwa Beneficjenta: Mega-Met Sp. z o.o. Wartość projektu: 1 581 628,00 zł. Wartość dofinansowania: 749 931,04 zł

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie  www.rpo.slaskie.pl

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzebyWzrost konkurencyjności Firmy Mega-Met poprzez rozszerzenie oferty o obtaczanie zestawów kołowych w wagonach kolejowych oraz o serwis samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich typów i marek. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.Nazwa Beneficjenta: Mega-Met Sp. z o.o. Wartość projektu: 1 581 628,00 zł. Wartość dofinansowania: 749 931,04 złInformacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie  www.rpo.slaskie.pl

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice