Myjnia automatyczna

Prawidłowe mycie i konserwacja nadwozia to najlepsze zabezpieczenie samochodu przed szkodliwymi wpływami otoczenia. Dlatego wkrótce w ofercie Mega-Met pojawi się specjalistyczna myjnia automatyczna, dzięki której będą Państwo mogli zadbać o czystość pojazdu w rozsądnej cenie.

Jak dbać o samochód?

Latem na zniszczenie narażona jest karoseria, dlatego możliwie często należy z niej usuwać nieczystości i zabezpieczać ją woskiem. Zimą pod wpływem działania soli nieszczeje podwozie, dlatego w tym okresie polecamy mycie podwozia. Wybór programu zależy od rodzaju i intensywności zabrudzeń.

Techniki mycia i konserwacji

  • Aktywna piana reaguje z zanieczyszczeniami osiadającymi na zewnętrznych elementach karoserii i rozpuszcza je. Nie powoduje to mechanicznych uszkodzeń, które mogą się zdarzyć, kiedy staramy się zetrzeć uciążliwe zanieczyszczenia.
  • Wysokociśnieniowe mycie boczne usuwa zanieczyszczenia, które lekko przylgnęły do karoserii, pozostałe rozmiękcza i wstępnie rozpuszcza.
  • Mycie zasadnicze miękkimi szczotkami, których profil dopasowuje się do kształtu pojazdu, docierając do trudno dostępnych miejsc.
  • Podwójna warstwa wosku tworzy warstwę ochronną na powierzchni lakieru, nabłyszcza go i zabezpiecza przed osiadaniem kurzu. Woskowanie jest konieczne, jeśli chcemy zachować połysk lakieru.
  • Wysokociśnieniowe mycie podwozia dokładne oczyszcza również trudno dostępne zakamarki. Regularne mycie podwozia zapobiega rdzewieniu.

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Wzrost konkurencyjności Firmy Mega-Met poprzez rozszerzenie oferty o obtaczanie zestawów kołowych w wagonach kolejowych oraz o serwis samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich typów i marek. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Nazwa Beneficjenta: Mega-Met Sp. z o.o. Wartość projektu: 1 581 628,00 zł. Wartość dofinansowania: 749 931,04 zł

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie  www.rpo.slaskie.pl

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzebyWzrost konkurencyjności Firmy Mega-Met poprzez rozszerzenie oferty o obtaczanie zestawów kołowych w wagonach kolejowych oraz o serwis samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich typów i marek. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.Nazwa Beneficjenta: Mega-Met Sp. z o.o. Wartość projektu: 1 581 628,00 zł. Wartość dofinansowania: 749 931,04 złInformacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie  www.rpo.slaskie.pl

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice