O firmie

Firma Mega-Met prowadzi działalność gospodarczą w takich obszarach jak obsługa wszystkich typów wagonów towarowych. Zajmujemy się nie tylko kompleksową naprawą na wszystkich poziomach utrzymania ale również świadczymy usługi serwisowe na terenie całego kraju. Działamy już prawie od 20 lat, przez ten czas wprowadziliśmy liczne reorganizacje, aby ulepszyć strukturę naszej firmy jak i poprawić jakość wykonywanych usług.

Posiadamy nowoczesny oraz bardzo bogaty park maszynowy, świetnie wykwalifikowaną kadrę oraz najnowocześniejsze na rynku specjalistyczne narzędzia pomiarowe. Pozwala nam to świadczyć najwyższej jakości usługi w zakresie napraw głównych, rewizyjnych, przeglądów okresowych oraz napraw bieżących. Zajmujemy się również przewozami materiałów niebezpiecznych (posiadamy licencję przewoźnika kolejowego). Naszym celem jest stałe dążenie do doskonalenia kompetencji naszych pracowników a także poprawy warunków bezpieczeństwa i higieny pracy poprzez analizę ryzyka potencjalnych zagrożeń.

W związku z możliwością wystąpienia zdarzeń niebezpiecznych staramy się zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa poprzez ciągłą i rzetelną wymianę informacji dotyczących eksploatacji, incydentów i zdarzeń kolejowych. Dbamy o to, aby nasi kontrahenci mieli zapewnioną gwarancję na wszystkie wykonane przez nas naprawy oraz regeneracje, dlatego stale monitorujemy wskaźniki zapewniające najwyższy poziom usług utrzymania.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Wzrost konkurencyjności Firmy Mega-Met poprzez rozszerzenie oferty o obtaczanie zestawów kołowych w wagonach kolejowych oraz o serwis samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich typów i marek. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Nazwa Beneficjenta: Mega-Met Sp. z o.o. Wartość projektu: 1 581 628,00 zł. Wartość dofinansowania: 749 931,04 zł

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie  www.rpo.slaskie.pl

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzebyWzrost konkurencyjności Firmy Mega-Met poprzez rozszerzenie oferty o obtaczanie zestawów kołowych w wagonach kolejowych oraz o serwis samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich typów i marek. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.Nazwa Beneficjenta: Mega-Met Sp. z o.o. Wartość projektu: 1 581 628,00 zł. Wartość dofinansowania: 749 931,04 złInformacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie  www.rpo.slaskie.pl

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice